Spełniamy Twoje marzenia tworząc wyjątkowe i ponadczasowe projekty domów.

Koncepcja utworzenia biura architektonicznego Malinowski Studio powstała w 2014 r. Wówczas pojawił się pomysł stworzenia biura projektowego, które będzie skupiało się na klientach indywidualnych i ich potrzebach.

Nasze doświadczenie zawodowe zbudowaliśmy w oparciu o projekty inwestycji budowlanych zrealizowanych nie tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale również w Wielkopolsce. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu rezydencji i domów jednorodzinnych. Niemniej jednak nasze kompetencje mieliśmy okazję sprawdzić również przy tworzeniu projektów  komercyjnych, przemysłowych i przestrzeni biurowych. 

Swoją renomę zawdzięczamy ciekawymi jednocześnie praktycznym projektom architektonicznym, które już w fazie wizualizacji wzbudzają zainteresowanie.
Jako młodzi architekci wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Klientom przedstawiamy kilka wariantów projektu koncepcyjnego, dzięki czemu możemy wspólnie wybrać optymalne rozwiązanie.

 

Zespół:

mgr inż. arch. Bartosz Malinowski

mgr inż. arch. Katarzyna Mikulska

 

Architekt Szczecin

Architekci ze Szczecina